Adobe Lisanslama Hizmetleri

Adobe lisanslama hizmetleri ile Adobe’nin yazılım paketi, başarılı dijital pazarlama ve üretim ekipleri arasında en popüler olanıdır. Adobe lisansınızla yaratıcılığınızı keşfedebilir ve şirketinizde grafik tasarım, profesyonel video düzenleme ve web tasarımı için ideal araçlara sahip olabilirsiniz, Adobe şu an buluttaki yeni merkezi hizmetler tarafından desteklenmektedir.

Tasarım Ve Üretim Programlarının En İyisi Hangisidir?

Adobe Creative Cloud, şimdiye kadar oluşturulmuş tasarım ve üretim programlarının en eksiksiz sürümüdür. Adobe lisanslama hizmetleri, pazarlama ekibiniz için sınırsız bir yaratıcılık dünyasının kapılarını aralayacaktır. Yeni Creative Cloud hizmetiyle tüm klasik tasarım araçlarından, otomatik güncellemelerden, gelişmiş bir arayüzden ve tüm cihazlarınızdan bağlana bilirlikten kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Adobe lisanslama hizmetleri ile Adobe suite aboneliği, Stock ve Behance gibi özel olarak ilham bulmak ve bunları dünya çapındaki kullanıcılarla paylaşmak için oluşturulmuş ücretsiz yeni uygulamalar içerir.

Adobe Çözümleri Lisansı Neleri İçerir?

Adobe lisanslama hizmetleri ile Adobe Creative Cloud, en parlak fikirlerinizi hayata geçirmek için sonsuz uygulamalar ve programlar içerir. Şirketinizin kullanıcıları, tüm uygulamalara herhangi bir yerden ve cihazdan erişebilecek, entegrasyon ve güncelleme görevlerini kolaylaştıracaktır.

Profesyonel grafik tasarım, yüksek kaliteli tasarımlarınızı mümkün olan herhangi bir formatta çizip yayınlayabilirsiniz. Photoshop ve Lightroom ile fotoğrafları rötuşlayabilir, InDesign ile yayınları düzenleyebilir, Acrobat Pro ile PDF’ler oluşturabilir ve Illustrator ile vektör grafiklerini görüntüleyebilirsiniz.

Adobe’nin paketi ayrıca, gerçek görüntülerin dokularını yeniden üreten dijital fırçalarla çizim yapmak için Sketch ve görüntüleri vektörlere dönüştürmek şeklinde kullanışlı bir uygulama olan Capture gibi yeni teklifler içerirken Spark, projeleriniz için grafikler tasarlamak adına mükemmel bir çözümdür.

Tüm görsel-işitsel projelerinizi güçlendirin. Tüm ekranlar için ses ve videoyu profesyonel kalitede düzenleyebilirsiniz. Adobe Creative Cloud, Hollywood’daki film stüdyoları tarafından yaygın olarak kullanılan bir program paketidir ve bu araçlarla pazarlamanızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Audition ile ses düzenlemeye ve After Effects ile özel efektler oluşturmaya ek olarak, artık TV, film veya yayın için video oluşturmak şeklinde Premiere Pro ve Rush olmak üzere iki harika programı kullanabilirsiniz.

Adobe lisanslama hizmetlerinden satın alabilmek ve bu alanda sunulan etkin çözüm önerileri hakkında bilgi sahibi olabilmek için Beyaz Bulut Bilişim firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Firma olarak sunmuş olduğumuz profesyonel hizmet ve çözüm önerilerimizden faydalanarak firmanızın bilişim ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabilirsiniz. 

Web Ortamınızın Tasarımını İyileştirin

Adobe lisanslama hizmetleri ile Adobe Creative Cloud, kullanıcı deneyimlerinin, arayüzlerin ve web sitelerinin geliştirilmesini artık daha erişilebilir hale getirir.

Dreamweaver’ın yardımıyla, önceden kodlama bilgisi olsun veya olmasın, duyarlı tasarımlı modern web sayfaları oluşturabilirsiniz; XD ile üretimdeki tüm uygulamalarınızın kullanıcı deneyimini (UX) geliştirmek için prototipler geliştirme yapabilirsiniz.

Adlandırılmış kullanıcı lisansları, Adobe hizmetlerinin ve uygulamalarının kullanımını bir kullanıcıya sağlar. Hizmet ve ürün ihtiyaçları bir kullanıcıya yakından bağlıysa daha iyi çalışır. Adlandırılmış kullanıcı lisansları, BT yöneticilerine bir kullanıcıya lisans ekleme ve istedikleri zaman bunları kaldırma konusunda tam kontrol sağlar. BT yöneticilerinin bilgisayarları izlemesi gerekmediğinden ve lisansları merkezi olarak yönetebildiğinden, uyumluluğu daha iyi izlemeyi de kolaylaştırırlar.

Adlandırılmış lisanslar, düzenli bir İnternet kullanımı gerektirir. İlk etkinleştirme için ve daha sonra en az 30 günde bir Adobe sunucularına bağlanmalıdır. Şirket, adlandırılmış lisansları uygulamadıkça, son kullanıcılar mobil uygulamaları kullanamaz.

Hangi Programlar ve Hizmetler Ücretsizdir?

Adobe hizmetleri lisansınızdan en iyi şekilde yararlanın. Adobe Creative Cloud lisansınız ile tüm projeleriniz için çok faydalı olacak aşağıdaki ücretsiz programları ve hizmetleri alacaksınız;

  • Adobe Stock, milyonlarca grafik varlığından oluşan özel bir bankaya erişmenizi sağlar.
  • Behance, birden çok portföyü olan reklam öğeleri için en büyük ağdır.
  • Adobe Fonts, en iyi premium font deposudur.

Kullanıcı başına 100 GB depolama alanıyla dosyaları paylaşmak ve gerçek zamanlı iş birliği yapmak için bulut hizmetleri sağlar. Adobe hizmetleriyle marka değerinizi oluşturun ve pazarlama ekibinizin çabalarını artırın.

Adobe lisanslama ve detaylarına dair tüm önemli bilgi ve destek içerikleri için Beyaz Bulut Bilişim olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

20 yıllık tecrübemiz ile Beyaz Bulut Bilişim olarak gelişen ve yenilenen teknoloji, bilişim, bulut alanında “sınırsız beklentilere sorunsuz çözümler” sunmaktayız.

İletişim

Beyaz Bulut Bilişim Ltd.Şti.

Adres: Siyavuşpaşa Mah. Gülhatmi Sk. No:11 Bahçelievler – İstanbul

Email:
bilgi@beyazbulutbilisim.com

Telefon:
0 (532) 703 9886
0 (532) 517 2232

Microsoft Partner
Bizi takip edin!
Copyright @ 2019 Beyaz Bulut Bilişim. Tüm Hakları Saklıdır.